Розрахунок вартості
Контактна інформація

Офісний переїзд

Як це працює: офісний переїзд з Вантажниками Плюс

 • Ви телефонуєте нашому привітному менеджеру.
 • Повідомляєте адресу та обсяг робіт. Ми підбираємо автомобіль. Розраховуємо вартість.
 • Виклик вантажників від 100грн/год. Замовлення вант. автомобіля - 200 грн/година. Проблема вирішена.
 • Працюємо день у день. Виїзд протягом 1,5 години.

Ми виконуємо такі види переїздів як:

 • Перевезення офісів: меблів та обладнання;
 • Перевезення ресторанів;
 • Перевезення банківських відділень;
 • Такелажні роботи (переміщення важких предметів);
 • Перевезення піаніно, сейфів, банкоматів, верстатів та ін;
 • Розбирання-збирання, упаковування меблів особистих речей, офісної техніки;
 • Розміщення меблів на вказані Вами місця;
 • Вивезення коробок, та залишок пакувального матеріалу після закінчення роботи.

Виклик вантажників у Києві тел.: 093 611 60 08

Працюємо по Києву та Області

Офісний переїзд одна з найбільш важливих та відповідальних подій у житті будь-якої компанії. У більшості випадків це вимагає зупинки виробничого процесу і лише від професіоналізму перевізника залежить, наскільки успішним та швидким буде переїзд.
Ні для кого не секрет, що багато керівників залучають до вантажно-розвантажувальних робіт співробітників. Наскільки це доцільно, вирішує керівник, проте варто пам'ятати, що під час перенесення меблів, чи важкого сейфа існує небезпека отримання травм. 

Кожен, як кажуть, має займатися своєю справою. Ми впевнені, що добробут вашої компанії залежить не тільки від професіоналізму ваших співробітників, а й від їхнього здоров'я. Довірте офісний переїзд професіоналам компанії «Вантажники Плюс», щоб організувати його в найкоротший термін.
«Вантажники Плюс» гарантують, що вам не доведеться надовго зупиняти роботу в офісі, а після переїзду ви не будете ремонтувати меблі або шукати зниклі документи. Наші спеціалісти, ознайомляться зі специфікою діяльності вашої компанії, обсягом необхідних робіт, складуть чіткий план переїзду. Всі речі, що перевозяться, маркуються, завдяки чому навантаження, розвантаження та розставлювання речей відбувається швидко, без затримок. Після переїзду ваші співробітники в найкоротший термін зможуть розпочати роботу на новому місці.
Всі наші роботи здійснюються на основі договору та оформлення всіх необхідних документів, оскільки тільки у цьому випадку ви можете отримати гарантію на якість виконаних робіт та зумовити матеріальну відповідальність перевізника.
Виклик вантажників у Києві тел.: 093 611 60 08Замовити квартирний переїзд

 

Квартирний переїзд у Києві з Вантажниками ПЛЮС

Столиця завжди залишається місцем, де часто потрібно переїжджати. Хтось вирішує змінити орендовану квартиру, інші продають нерухомість і купують дорожче. У таких умовах просто необхідно знати, що переїзд квартири в Києві може бути недорогим, безпечним, швидким. Все це пропонує наша компанія «Вантаж плюс». Нам уже довірилися сотні людей, які залишилися задоволеними послугами. Маємо достатньо позитивних відгуків та задоволених клієнтів.

Чому переїзд квартири варто довірити професіоналам:

 • Лише кілька годин і ви на новому місці;
 • За безпеку меблів відповідає наша компанія;
 • Комплексний підхід: ми все вирішуємо за вас;
 • Фіксовані ціни, але з можливістю отримання знижки та персонального прайсу.
 • Ще один фактор на користь «Вантаж плюс» -  ви можете не відриватися від роботи, бо ми все зробимо і без вашої присутності.  

 

Будь-який квартирний переїзд Києвом займає багато часу, але при цьому відпроситься з роботи, виходить не у багатьох. З нами рішенню ваших справ нічого не заважає.  Продовжуйте вести переговори, плануйте день, займайтеся сімейним побутом, відпочивайте, а ми попрацюємо. 

Етапи квартирного переїзду з «Вантаж плюс»

Приймається ваша заявка.

Оцінюється спеціалістами масштаб вантажу, що перевозиться. Це допоможе відразу визначитися з ціною.

Ви виставляєте свої умови, ми їх беремо до уваги.

Підписується договір із гарантією безпеки переїзду для вашого майна.

До призначеної години приїжджають вантажники. Виконують розбирання, знесення меблів, його перевезення, знову заносять і збирають, прибирають. Ви займаєтеся звичними справами, адже контролювати нічого не потрібно.

Якщо претензій немає, виконується оплата. Позитивний відгук від вас за бажанням.

Недорого для всіх видів квартирного переїзду

У кожної людини своя кількість меблів та техніки. Для різних видів переїздів наша компанія готова надати одразу кілька вантажних автомобілів. Завдяки різній вантажопідйомності кожен знайде потрібний транспорт за низькою вартістю. Кузов у ​​такому разі повністю заповнюється меблями, тому ніхто не переплачує за машину лише наполовину заповнену. Вантажники знають технологію компактного складування.
Ще пам'ятайте про необхідність наявності при переїзді на квартиру пакувальних матеріалів. До них відносяться: скотч, плівка, коробки. Нашою компанією все це надається, що дозволяє швидко упакувати меблі та техніку для її безпечного транспортування. Ціни на такі матеріали однакові з роздрібними магазинами, але вам все доставлять додому.
Один дзвінок дозволить зробити квартирний переїзд простим для вас та вашої родини. Компанія «Вантаж плюс» готова приїхати в будь-який час. Прайс та іншу інформацію про послугу можна знайти на сайті без необхідності дзвінка до оператора. Коли ухвалите рішення, тоді й звертайтеся. Але не варто відкладати на потім. Ваша нова квартира вже чекає, а ми вам допоможемо!