Розрахунок вартості
Контактна інформація

Організація переїздів

Як краще організувати переїзд у Києві?

Нині й без переїзду достатньо стресу. Постійні відключення світла, тривоги стали невіднятною частиною реалій. Але, життя триває, приміщення змінюються, тому будь-якої миті може виникнути потреба у професійних вантажниках. Тут ми з радістю допоможемо. Наша компанія працює без вихідних, має свій автопарк, пропонує вигідні ціни, які набагато нижчі, ніж у конкурентів. Організуємо квартирний переїзд під ключ, вам залишиться лише в'їхати у нове житло. Зателефонуйте або залиште заявку на сайті, щоб наші менеджери підібрали транспорт, проклали маршрут та зробили необхідний розрахунок.

Організація переїздів
Організація переїздів

Від чого залежить ціна послуги?

Ціна визначається кількома факторами, а саме:

  • тип та обсяг вантажу;
  • потреба у вантажниках;
  • кількість залучених людей;
  • терміновість виконання замовлення;
  • дальність відстані.

Звертаючись до послуг компанії Вантажники Плюс, ви отримаєте кваліфікований підхід, оперативність, лояльні ціни. Гарантуємо збереження майна під час транспортування.

Яку машину для переїзду замовити

Ми з радістю допоможемо організувати офісний, дачний, квартирний переїзди. Для нас не існує складних завдань, навіть у цей нелегкий час. У нас великий автопарк, тому транспорт підберемо під запит клієнта. Наприклад, якщо ваш вантаж чутливий до холоду, запропонуємо авто з кузовом, що обігрівається.

Для великої кількості речей надамо місткий фургон до 5 т. Така машина досить простора, тому в ній можна поставити та закріпити великогабаритні вироби

Організувати переїзд із Вантажниками Плюс

Організація переїзду під ключ

Офісний
1500
Офісний
Квартирний
1250
Квартирний
Дачний
1850
Дачний

Також у нас є таксі для переїзду. Оптимальний варіант для перевезення Києвом. Це мікроавтобус, з гарною маневровістю, тому йому досить просто припаркуватися під під'їздом та розвернутися.

Найняти машину краще після консультації з менеджером Вантажники Плюс, щоб врахувати всі нюанси й не помилитися з транспортом.

Які послуги пропонуємо?

Наші співробітники повністю організують будь-який переїзд Києвом, позбавивши вас від непотрібної метушні, зберігши нерви та час. Не доведеться збиратися похапцем, відмовлятися від звичних справ, бо можна довіритися професіоналам.

Вантажники Плюс несуть матеріальну відповідальність за речі, тому до кожного предмета ставляться дбайливо. До пункту призначення все приїжджає цілим. У роботі дотримуються європейських стандартів. Вони впораються з будь-яким завданням. Навіть найтендітніша річ доїде без проблем.

Ось які послуги пропонує компанія Вантажники Плюс:

збирання та демонтаж меблів. Наша бригада досить досвідчена і знає, що потрібно насамперед розбирати та виносити. Щоб процес пішов швидше, попередньо можна скласти план розміщення меблів та техніки в новому приміщенні, щоб вантажники змогли організувати простір;

знесення з поверху, навантаження та фіксація в автомобілі, вивантаження у новому місці;

упаковування. Щоб нічого не пошкодилося у процесі переїзду, потрібно все ретельно запакувати. Закріпити всі дверцята, зібрати фурнітуру. У вантажниках Плюс є необхідні матеріали, плюс, співробітники знають, як все краще загорнути та скласти, щоб не виникло неприємних сюрпризів.

Працюємо 7 днів на тиждень, будь-якої пори року. Зазвичай, дачні переїзди в Києві замовляють ближче до весни, але якщо потрібно допоможемо з транспортуванням улюблених речей взимку. У нас є доступні ціни, компетентні співробітники, повне дотримання термінів.

Ось чому нас вибирають

Вантажники Плюс – компанія з багаторічним досвідом. Ми не перший рік надаємо мувінгові послуги, тому нам довіряють не лише приватні особи, а й великі підприємства.

Ось наші переваги:

розробляємо оптимальний маршрут;

підбираємо транспорт індивідуально під запит клієнта;

замовити офісний переїзд у Києві (або будь-який інший) можна навіть у святкові дні;

у нас компетентні фахівці, які не зривають терміни і дбайливо ставляться до речей;

працюємо злагоджено, швидко;

надаємо широкий спектр послуг (починаючи від складання, закінчуючи розставлянням меблів та вивезенням сміття);

доступні ціни, висока якість.

 Організація переїздів-Вантажникі ПЛЮС

Якщо залишилися питання, телефонуйте. З радістю підберемо для вас транспорт і позбавимо зайвого клопоту. Самостійно організувати квартирний переїзд складно, тож краще одразу довіритися фахівцям.

gruzchiki-plyus-vopros-otvet
Ви питаєте ми відповідаємо

Розрахунок індивідуальний кожному за. На вартість можуть вплинути:
· послуги, що замовляються;
·тривалість маршруту;
·кількість залучених людей;
·тип автомобіля. .

Все залежить від обсягу робіт. У деяких випадках можна впоратися за кілька годин.

Наші сфери компетенції
Послуги, які можуть бути вам цікаві