Розрахунок вартості
Контактна інформація

Дачний переїзд

Дачний переїзд економно та грамотно

З настанням весняного періоду виникає потреба у дачному переїзді. Хочеться опинитися ближче до природи та забути про міську суєту. При цьому відмовлятися від комфорту безглуздо, адже без цього довгоочікувана відпустка перестане приносити бажане задоволення. Питання з перевезенням меблів та іншого майна варто довірити професіоналам. Компанія «Вантажники Плюс» у Києві до ваших послуг.
Чому переїзд на дачу варто довірити вантажникам
Враховуючи велику кількість меблів та техніки, яку необхідно буде взяти із собою, ризики отримати травму надто високі. Це, своєю чергою, призведе до відмови від очікуваної поїздки. Вантажники за невеликі гроші виконувати дачний переїзд безпечно як для себе, так і довіреного їм майна.

Ось чому варто відвезти на дачу меблі, використовуючи послуги вантажників:

  • свій автопарк спеціалізованої техніки;
  • небезпечні роботи з транспортування вручну лягають на плечі підготовлених чоловіків;
  • комплексний підхід: розбирання меблів, їх зворотне складання, консультації щодо правильного перевезення багажу;
  • зручність послуги: компанія підлаштовуватиметься під ваш графік, а не ви під неї.

На дачу варто брати із собою все необхідне

Коли переїзд відбувається самостійно, важко зрозуміти, які речі залишити вдома, які взяти з собою. Все раптом стає необхідним. Також, треба все обережно спакувати та перевезти, щоб нічого не пошкодити. Якщо довірити цю справу робітникам компанії «Вантажники Плюс», ваш дачний переїзд пройде гладко та без затримок. 

 

Маємо місткий транспорт (включаючи газель), для розміщення та перевезення побутової техніки, меблів тощо. На дачі деякі люди підключають інтернет та привозять великі телевізори. З транспортуванням обладнання, кабелів, супутникових антен, та інших приладів ми також можемо допомогти. 

В нас є всі необхідні пакувальні матеріали, а автівки обладнанні спеціальними закріплювальними елементами. Наші вантажники мають все необхідне для організації комфортного дачного переїзду. 

«Вантажники Плюс» - це висока якість, низькі ціни, швидке виконання замовлення. 

Заощаджувати можна різними способами
Так, за послугу дачного переїзду необхідно заплатити, але ваші меблі та техніка доїдуть цілими та неушкодженими. Не забувайте про погані дороги, що йдуть до більшості заміських ділянок. Доїхати без проблем буває дуже складно. Перекладання роботи на плечі команди «Вантажники Плюс» позбавить від переживань, а матеріальна відповідальність допоможе уникнути псування майна.

Економію послуги з переїзду на дачу видно відразу. Проконсультуйтеся з фахівцем прямо зараз, запитайте, отримайте знижку. Дізнатися приблизні ціни можна, переглянувши прайс на сайті. Позбавте вашу відпустку від зайвого клопоту — телефонуйте в «Вантажники Плюс» або залиште електронну заявку.