Розрахунок вартості
Контактна інформація

Складання та розбирання меблів

Швидке збирання та розбирання меблів

Складання та розбирання меблів при переїзді може забирати занадто багато часу. У деяких випадках самостійно розібратися в конструкціях досить важко, тому стороння допомога не завадить. Компанія «Вантажники плюс» все зробить за вас, за лічені хвилини. Переїзд процес не такий легкий, так навіщо все ускладнювати, якщо можна відразу звернутися до фахівців?

Перевозити меблі краще у розібраному вигляді. Так набагато зручніше. Особливо бережно треба ставитися до тих виробів, яким вже не один рік. З огляду на термін експлуатації тут необхідно виявляти особливу обережність, адже панелі та деякі з'єднання вже втратили колишню міцність. Якщо знати особливості деревини, подібних інцидентів можна запобігти. 

Переваги від звернення за послугою зі збирання та розбирання меблів при переїздах:

  • виїжджає команда спеціалістів з усім необхідним набором інструментів;
  • відповідальність лягає на плечі збирачів, які готові відшкодувати збитки;
  • збирання меблів відбувається швидко і без виникнення ексцесів;
  • після складання меблі часто мають кращий вигляд, ніж до їх розбирання. Це відбувається тому, що підтягуються кріплення конструкції, які не беруться до уваги господарями.

При переїздах не можна недооцінювати момент втрати деяких елементів (болтики, гайки, заглушки). Купити їх можна, але на це треба витрати час. Наші фахівці мають подібні «дрібниці», тому вони на місці розв'язують питання із втратою деталей.

Правила збирання та розбирання меблів

Необхідно переконатися у наявності всього інструменту. Для цього варто перевірити всі деталі, що є на меблях, які роз'єднуються. Коли для кожного болтика та гайки є свій ключ можна переходити до наступного етапу.
Далі звільняється простір під територію, де збиратимуться меблі.
Кожен з елементів займає своє особливе місце, не змішуючись з іншими запчастинами.
Електроінструмент зберігає за собою ризик сильного прокручування гайки або шурупа, тому завжди докручуємо вручну.

Рівень встановлюємо на кожному етапі складання.Разборка мебели
Наприкінці не повинно залишитись зайвих запчастин або тих, що зламалися, але їм немає заміни. У меблів немає незначних елементів конструкції. Все повинно бути на своїх місцях.
Сміття є невіддільною частиною процесу переїзду, але не поспішайте його викидати. Часто серед мотлоху виявляються важливі деталі. Необхідно ретельно переглядати те, що вирушає у сміттєвий пакет. Однією з хитрощів буде наявність під рукою магніту: він притягне болтики та гайки.

Вартість збирання меблів від Вантажники ПЛЮС

Вартість послуги зі збирання та розбирання меблів при переїздах невелика. У «Вантажці плюс» ціна вказується за одиницю – від 50 гривень. Виїзд до клієнта організовується за мінімального замовлення від 200 гривень. У цю суму входить робота спеціалістів протягом 2-х годин. Цього часу достатньо для збирання або розбирання всіх меблів, які нещодавно перевезли.