Розрахунок вартості
Контактна інформація

Перевезення плитки та сантехніки по Києву

Незамінним покриттям є плитка. Сьогодні є достатньо різних варіантів, матеріалів та розмірів. Покупцю може бути складно перевозити великі обсяги такого товару. Дрібні покупки помістяться в багажник седана, а ось, наприклад, тротуарна плитка вимагатиме більш габаритного транспорту.
Більшу частину сантехніки виробляють з кераміки, а от її комплектуючі з пластику та металу. Тому для її перевезення також необхідна вантажна автівка. В обох випадках без професіоналів неможливо обійтись. Наша компанія допоможе в перевезенні плитки та сантехніки в будь-який день. В нас доступні ціни та компетентні спеціалісти. Першу консультацію можна отримати прямо зараз. Оператор підбере автомобіль та допоможе сформувати приблизну вартість.

Наше перевезення плитки та сантехніки по Києву визнається найкращою послугою

Маємо свій автопарк з вантажних автомобілів. Транспорт підбирається з урахуванням типу та розмірів вантажу. Додатково складаємо безпечний маршрут до місця, де будемо проводити розвантаження або навантаження. 

Переваги перевезення плитки та сантехніки в Києві нашими співробітниками:

  • маневрові автомобілі, які впритул під'їжджають до місця вантажно-розвантажувальних робіт;
  • відповідальні співробітники, які чітко дотримуються часових рамок виконання замовлення;
  • несення матеріальної відповідальності перед замовником;
  • водії проходять повторне перенавчання їзди з товаром особливої ​​крихкості;
  • кузова оснащені спеціальними кріпленнями для додаткової фіксації ящиків та піддонів.

Один дзвінок та питання перевезення плитки, сантехніки по Києву вирішено

Весь персонал має багато досвіду у розв'язанні питань, пов'язаних із вантажоперевезеннями. Товар з кераміки складний для транспортування через ризик появи дрібних тріщин та сколів. Втрата зовнішнього вигляду може вплинути на фінанси клієнта, бо пошкоджений виріб треба міняти. Ми несемо відповідальність та усвідомлюємо, наскільки важливо довезти все цілим. Для цього використовуємо заздалегідь переобладнаний транспорт для поїздок по столиці та за її межами, де дороги залишають бажати кращого.
Від приймання замовлення до моменту вивантаження плитки та сантехніки по Києву, замовники могуть розраховувати на найвищий сервіс обслуговування. Ми зацікавлені у постійній співпраці з нашими клієнтами, тому пропонуємо доступні ціни. Отримайте першу консультацію вже сьогодні, та скористайтеся якісним сервісом столичних перевезень.