Розрахунок вартості
Контактна інформація

Перевезення холодильника

Як відбувається транспортування холодильника?

Якщо вам знадобиться перевезення великогабаритної техніки, сміливо телефонуйте в «Вантажники Плюс» і ми всі організуємо день у день. Жодних заминок навіть з урахуванням нинішніх реалій. Команда оснащена всім необхідним, має свій транспорт. Машини заправлені, готові до виїзду, тому варто лише набрати вказаний номер або залишити заявку на сайті, щоб холодильник був перевезений у нове місце. Ціни доступні, а терміни завжди дотримуються.

Перевезення холодильника
Перевезення холодильника

Як правильно перевозити?

Співробітники «Вантажники Плюс» суворо дотримуються всіх правил транспортування, а саме:

  • укладають холодильник вертикально. Таке становище знижує можливі ризики поломок та пошкоджень;
  • щільно фіксують компресор за допомогою спеціальних болтів;
  • надійно закріплюють у кузові. «Вантажники Плюс» мають все необхідне обладнання та фіксуючі системи, що запобігає руху холодильника в процесі перевезення.

Транспортувати агрегат, лежачи не бажано, але якщо в цьому все ж таки виникне потреба, фахівці компанії проконтролюють, щоб трубки з компресора були спрямовані строго вгору. При проведенні навантаження/розвантаження, техніка не береться за ручки та дверцята. Знімні комплектуючі складаються окремо. Якщо їх неможливо зняти, вони надійно фіксуються всередині. Переміщення на задній стінці неприпустимо.

По приїзду, холодильник краще не вмикати. Агрегату після вібрацій, нахилів, стрибків температури (актуально в холодну пору року) потрібно постояти кілька годин без електроживлення. Тоді рідина стіче в компресор, а олія розподілиться за системою.

Як підготувати холодильник до перевезення?

Перед транспортуванням, техніка має бути:
Як підготувати холодильник до перевезення?

розморожена та просушена. Це краще зробити за день до виклику «Вантажники Плюс», щоб вологи не залишилося на жодній з поверхонь;

демонтувати конструктивні деталі Прибрати та запакувати полиці, ящики, скляні перегородки;

зафіксувати компресор за допомогою болтів. Вони забезпечать нерухомість елемента. Замість них можна використовувати пінопласт або картон;

щільно закрити дверцята. Їх варто перетягнути мотузкою або обмотати скотчем. Також підійдуть кріпильні ремені

Як підготувати холодильник до перевезення? Перевезення холодильника-Вантажникі ПЛЮС

Холодильник також потрібно запакувати, щоб запобігти можливому пошкодженню корпусу. Добре, якщо збереглося заводське пакування. Для цих цілей можна використовувати щільний папір, повітряно-бульбашкову плівку та м'яку тканину.

У процесі «Вантажники Плюс» використовують спеціальні вантажні візки, що дозволяють без проблем здійснити підйом або спуск з поверху.

Чому варто довіритись професіоналам?

Фахівці компанії працюють швидко, акуратно, дбайливо ставлячись до майна клієнтів. У процесі перевезення холодильника його ніхто не трясе, не кидає, не перевертає. Плюс, «Вантажники Плюс» пропонують компенсацію, якщо агрегат буде пошкоджено.

Послугою можна скористатися будь-якого дня, а ціни більш ніж прийнятні. Працюємо по Києву та області без перерв та вихідних.

Середня вартість перевезення холодильника у Києві:

ПослугаВартысть
2 вантажника / 2 години400 грн
Машина / 2 години600 грн

Телефонуйте, ми можемо приїхати та перевезти ваш холодильник вже сьогодні!

  • З вантажниками: 1000 грн. (2 години вантажників подача авто);
  • Без вантажників: 600 грн. (включено 2 години авто та годину подачі, при перевезенні за межі Києва 15 грн./км.);
  • Враховуючи те, що вага холодильника не перевищує 80 кг

Наші сфери компетенції
Послуги, які можуть бути вам цікаві