Розрахунок вартості
Контактна інформація
Вантажникі ПЛЮС

Послуги вантажників у Києві

Якщо ви хочете перевезти нові меблі, зробити офісний або квартирний переїзд, чи відвезти речі на дачу, без допомоги не обійтись. Вантажники – це не просто сильні чоловіки, це досвідчені професіонали, які швидко та безпечно здійснять вантажні роботи. Ми рекомендуємо звертатися до нас і не займатися перенесенням важких речей самостійно, навіть якщо ви фізично сильні. Носіння ваг без спеціальної підготовки може бути небезпечним.

10-let-opyta-gruzchiki-plyus opytnve-gruzchiki-plyus
10
років
досвіду
Про нас

Про компанію
Вантажники Плюс:

Понад 10 років компанія "Вантажники плюс" виконує вантажоперевезення по Києву та Київській області, а також надає послуги із завантаження та розвантаження. За цей час ми перевезли та перенесли сотні тонн товарів, меблів, вивезли тисячі тонн будівельного сміття. Нам довіряють сотні компаній та приватних осіб міста, які цінують професіоналізм та пунктуальність. З багатьма з них працюємо на постійній основі.

Менеджер +38 (067) 359 28 55
Консультант +38 (093) 611 60 08
Коли та кому будуть корисні послуги вантажників

Потрібні Вантажники? Київ вибирає нас

Ми вже протягом більш ніж 10 років успішно співпрацюємо з різними категоріями клієнтів і чудово виконуємо завдання як фізичних осіб, так і великих компаній та підприємств. Замовити вантажників ПЛЮС - це отримати якісний сервіс для:

kogda-ponadobyatsya-gruzchiki-plyus
pereyezd-gruzchiki-plyus
Переїзди

Організації будь-яких переїздів — офісних, квартирних та дачних

dostavka_mebeli-gruzhciki-plus
Перевезення меблів

Доставки великої побутової техніки, меблів, обладнання та будматеріалів

takelazhnyye-raboty-gruzhiki-plus
Доставка особистих речей

Перевезення особистих речей по місту та УКРАЇНІ

pereyezd-gruzchiki-plyus
Вантажоперевезення

Вантажоперевезень будь-якої складності та обсягів

Понад 10 років компанія "Вантажники плюс" виконує вантажоперевезення по Києву та Київській області, а також надає послуги із завантаження та розвантаження. За цей час ми перевезли та перенесли сотні тонн товарів, меблів, вивезли тисячі тонн будівельного сміття. Нам довіряють сотні компаній та приватних осіб міста, які цінують професіоналізм та пунктуальність. З багатьма з них працюємо на постійній основі.

Обирайте перевіренних

ПЕРЕЙТИ В КАТЕГОРИИ
Наш автопарк
10тонн
 • Година 700 грн
 • Ціна за 1 км 50 грн
 • Мін: 3г 2800грн
 • Борт/Тент/будка
 • Довжина: 4-8 м
 • Об'єм: 25-45 м³
10тонн
Мікроавтобус до 1,5 тонн
 • Година 200 грн
 • Ціна за 1 км 20 грн
 • Міні: 2ч 600грн
 • Борт/Тент/будка
 • Довжина: 3-4 м
 • Об'єм: 8-12 м³
Мікроавтобус до 1,5 тонн
5 тонн гідроборт
 • Година 600 грн
 • Ціна за 1 км 40 грн
 • Мін: 3г 2400грн
 • Борт/Тент/будка
 • Довжина: 4-8 м
 • Об'єм: 20-25 м³
5 тонн гідроборт
Газелі до 2 тонн
 • Година 300 грн
 • Ціна за 1 км 25 грн
 • Мін: 2год 900грн
 • Борт/Тент/будка
 • Довжина: 3-4 м
 • Об'єм: 9-18 м³
Газелі до 2 тонн
gruzchiki-plyus-vopros-otvet
Ви питаєте ми відповідаємо

Мінімальна вартість переїзду із вантажниками складає 1250 гривень. У цю суму входить 2 години роботи малогабаритного автомобіля (газель об'ємом до 16 кубів у межах міста) і 2 вантажники. Цей малобюджетний варіант підійде для студентів або молодих сімей, які не мають великогабаритних речей (диван, комп'ютер і особисті речі легко помістяться в подібний вид транспорту). Сума не включає додатково підняття по поверхах. Якщо предметів значно більше і вони в габаритах більше, слід вибирати машину більшого об'єму.

За наявності вільних хлопців, ми можемо приїхати протягом 1-1,5 годин. Проте все залежить від зайнятості вантажників, тому краще замовляти персонал попередньо до початку проведення робіт. Так Ви точно можете бути впевнені в тому все буде згідно з запланованим.

Послуги можна оплатити готівковим та безготівковим розрахунком. Також можна оплатити роботу переказом на картку банку.

Ми зможемо дати вам відповідь на ваше запитання, якщо розумітиме про який переїзд йде мова. Наприклад, на дачний переїзд зазвичай досить двох вантажників. У випадку - переїзду особняка: зазвичай потрібно 4-6, іноді і до 10 вантажників. Те ж саме можна сказати про переїзд офісу. З перенесенням речей з однокімнатної квартири можуть подолати і два вантажники. При великій кількості кімнат, як правило, треба 4-6 осіб. Якщо при незначних обсягах робіт можна обійтися десятком вантажників, то на переїданнях великих складів, банків... Працює по 50 і більше вантажників..

Піднімаємо майже все, все саме що можна підняти по поверхах скло, меблі, будівельні матеріали та інші вантажі.

Оцінювач-професіонал може розповісти про всі нюанси щодо вашого переїзду та допоможе розрахувати приблизну вартість переїзду, що значно спрощує планування бюджету. Послуга виїзду оцінювача безкоштовна.

Звичайно, ми охоче надамо вам необхідну кількість помічників. Щоб узгодити всі подробиці замовлення (обсяг та образ майна, яке треба пересунути, опустити та вивантажити, а також терміни та дату переїзду), телефонуйте за вказаним телефоном 0936116008.

Доступні ціни

Замовлення вантажників – від 100 грн/година. Мінімальне замовлення: 2 години.

Свій автопарк

амовлення вант. автомобіля – від 150 грн/година. Мінімальне замовлення: 2 години. 1 година подачі

Зручно

Ми підберемо оптимальний автомобіль під тип Вашого замовлення

Підйом/спуск вантажу

Спуск та підйом вантажів без ліфта, від 5 грн поверх.

Комплексний підхід

Складання-розбирання меблів. Упаковка. Ціна від 50 грн за одиницю, мінімальний тариф 2 години 100 грн./год.

Оперативно

Терміновий виклик вантажників, вантажники будуть у потрібному місці вже за 1,5 години.

Досвідчені вантажники — Київ «Вантажники плюс»

Наразі вантажники Києва, робітники які мають великий попит. Наша компанія «Вантажники плюс» спромоглася зібрати співробітників з великим досвідом у своїй сфері, що дозволяє розраховувати на послуги вантажників з оперативним реагуванням і за відносно невелику вартість, адже немає зайвих витрат на малоефективну роботу. Кожен крок чітко регламентований прайсом та корпоративною етикою, тож у нас замовляють кияни, а також мешканці прилеглих областей уже багато років.

Переваги столичної послуги вантажників:

 • ціни зафіксовані, а постійним замовникам – знижки;
 • свій автопарк: до 5 тонн та вище;
 • всього 1,5 години для приїзду вантажників до місця навантаження;
 • сума мінімального замовлення найменша у київській області.

Наш прайс вигідно відрізняється

Кожен клієнт отримує можливість найняти вантажників, бо ми пропонуємо 200 грн за 2:00. Надаємо безліч послуг:перенесення речей, збирання або розбирання меблів, поверхове транспортування без ліфта. При цьому вага вантажу, що транспортується, може перевищувати позначку в 80 кг, що часто може стати перешкодою для деяких вантажників. У нас працюють сильні чоловіки, які всього за 2 грн за кілограм (більше ніж 80 кг) донесуть до місця призначення ваші важки меблі та речі.
Ще однією перепоною могуть стати сходи. Прольоти бувають недостатньо широкими, а сходи з ухилами небезпечними. Це може привести до пошкодження вантажу. Наші співробітники використовують спеціальні лямки з фіксаторами на тілі вантажника. Це допомагає виконати складне завдання, незалежно від поверховості будинку. За один проліт зверху треба доплачувати від 5 грн, та як цю роботу можна віднести до важкої праці. 

Попри такий докладний прайс, завжди можуть виникати виняткові випадки. У менеджерів в таких обставинах є компромісне рішення, яке влаштовує обидві сторони. Консультації ведуться з досвідченим логістичним відділом, тому їхня компетентність дозволяє визначати точну вартість. Послуга вантажників ще ніколи не була такою простою для замовлення, як у нашій компанії. 

Виконувані вантажниками роботи:

 • збирання та вивезення будівельного сміття;
 • транспортування офісних або домашніх меблів;
 • перенесення конструкцій, і навіть сценічного устаткування.

«Вантажки плюс» - це бренд із 10 річним стажем за плечима, та досвідченими хлопцями. Власний автопарк із різною вантажопідйомністю за допомогою якого зменшується ціна однієї години. Так автомобіль  до 5 тонн обійдеться у 200 грн/год. Понад цей показник збільшує вартість всього до 350 грн/год. Така гнучкість дозволяє користуватися нашими послугами постійно і більше не витрачати час на нескінченні пошуки, де дешевше. Низькі ціни у Києві лише у «Вантажники плюс». Працюємо без вихідних та свят.