Розрахунок вартості
Контактна інформація

Газель піраміда

Газель піраміду легко відрізнити від іншого транспорту. В її кузові розташовується пірамідальна конструкція для транспортування вантажу. Використовують для перевезення панелей, пліт, вікон та інших товарів широкої форми. Частіше за все на такій автівці возять віконні блоки нового покоління. Навіть такий крихкий матеріал, як скло, не пошкоджується під час транспортування на даній спецтехніці.

Товари, які перевозяться на Газелі піраміда

  • Широкоформатна плитка.
  • Сляби з каменю та інших композитних матеріалів.
  • Віконні блоки та їх складові.
  • Двері для дому, складу, підприємства.
  • Аркуші ПВХ, пресованої деревини, металу.

З урахуванням вашого товару підбирається піраміда. Висота і ширина варіюється в залежності від вимог до безпеки вантажу, що перевозиться. Додатково проводиться кріплення товару тросами вздовж усієї його площі.

Газель піраміда незамінна у виробничих та торгових питаннях

Будь-якому підприємству або складу магазина, за наявності вищезгаданого товару, просто необхідна допомога Газелі піраміди. Пологі кузови не пристосовані для перевезення крихких та об'ємних вантажів. Тут не обійтися без спеціальної конструкції кузова, яка правильно розподіляє навантаження на всій поверхні товару. Продавець та клієнт не втрачають гроші на дефектах.

Компанія «Вантажники плюс» надасть вам Газель піраміду недорого.

Наша компанія має у своєму розпорядженні кілька одиниць спецтехніки даного типу. Транспорт чітко розподілено в областях, де він застосовується. Замовники отримують можливість з однаковим зиском перевозити товари для особистого використання або для доставлення покупцям. Безпека вантажу гарантована. Дзвоніть та ставайте постійним клієнтом кращої компанії на ринку вантажоперевезень.