Розрахунок вартості
Контактна інформація

Перевезення речей у Києві

Як організувати перевезення речей у нинішніх реаліях?

Ті, хто ще не встиг придбати своє помешкання, часто стикаються з переїздами. Тому багатьом не хочеться купувати великогабаритні вироби, щоб при черговій зміні місця не ускладнювати собі життя. Простіше винаймати укомплектовану квартиру, ніж возити за собою всі меблі та техніку. І це непогане рішення, але згодом речей стає більше, тому без професійної мувінгової компанії не обійтися.

«Вантажники Плюс»допоможуть організувати перевезення речей у Києві навіть без світла. Команда оснащена всім необхідним обладнанням та інструментами. Діє швидко, злагоджено, а до майна клієнтів ставиться дбайливо. Плюс, є система компенсацій, передбачена при можливому пошкодженні речей, що транспортуються. Компанія має свій автопарк. Автомобіль підбирається індивідуально, тож переплачувати не доведеться.

Для оформлення замовлення на перевезення речей у Києві, достатньо зателефонувати за вказаним номером та залишити заявку. Також це можна зробити, заповнивши форму на сайті. Менеджер компанії поставить уточнювальні питання, підбере оптимальний транспорт, складе маршрут, зробить точний розрахунок. Для постійних клієнтів передбачено знижки.

Правильне та послідовне пакування речей перед їх перевезенням

Насамперед потрібно скласти список, щоб нічого не втратити та не забути. Провести ревізію, позбутися зайвого. Потім вибрати пакування. Від нього залежить те, як все доїде до нового місця.

Для перевезення речей у Києві, знадобиться:

 • пухирчасте пакування;
 • прозора плівка;
 • картонні коробки;
 • мотузка/білизняна мотузка (для фіксації);
 • великі пакети (у яких можна скласти текстиль);
 • скотч;
 • ножиці.

Все це є у«Вантажники Плюс», просто при замовленні послуги перевезення, потрібно позначити, що додатково знадобиться пакування речей, і компетентні фахівці все зроблять за вас.

Коли все буде зібрано та розкладено по коробках, потрібно обов'язково провести маркування. Це позбавить плутанини на новому місці.

Якщо ви вирішили самостійно займатися пакуванням, ось що варто врахувати:

 • у коробках з крихкими виробами не повинно бути порожнеч;
 • Розм'якшена тара погано тримає форму і є не найкращим варіантом для транспортування.

Речі першої потреби краще скласти окремо. Документи, коштовності, гроші, аптечку варто помістити в рюкзак або особисту сумку.

Збирайте все за правилом «згори донизу». Зазвичай на верхніх полицях найбільші, важкі вироби. Воно є актуальним для всіх приміщень.

Несезонний одяг, текстиль та інші об'ємні тканинні вироби краще помістити в пакети або спеціальні мішки. Варто почати з кухні, передпокою, а закінчити спальнею.

Вибір машини для перевезення речей

Перевезення речей Київ може пройти гладко і швидко, якщо одразу довіритися«Вантажники Плюс». Компанія з багаторічним досвідом, своїм парком автомобілів та компетентними співробітниками, які знають як працювати навіть без світла. Їх не лякають нинішні реалії, а майно завжди приїжджає цілим.

Для кожного клієнта машина підбирається індивідуально. Враховується кількість, розмір виробів, що транспортуються. Якщо потрібно перевести великогабаритні меблі, техніку, то менеджер запропонує машину, в кузові якої пристрій можна розмістити вертикально.

Якщо переїзд проходить без меблів, то для цього пропонується вантажно-пасажирська «Газель». У ній можуть поміститися як речі, а й усі члени сім'ї.

Всі коробки з тендітними виробами, кімнатними рослинами розміщуються на дні кузова, а зверху укладаються пакети з одягом та текстилем.

Співробітники «Вантажники Плюс» уважно ставляться до побажань клієнта під час вибору авто. Це не тільки дозволяє заощадити гроші, але й час, бо якщо неправильно вказати обсяг речей, що транспортуються, то може знадобитися додаткова поїздка.

Кузови машин оснащені всіма необхідними елементами кріплення, плюс вони завжди чисті та сухі.

Чому потрібно замовити послугу у «Вантажники Плюс»?

Компанія позбавить непотрібного стресу та організує перевезення речей у Києві та області. Майно не постраждає, роботу буде виконано швидко, якісно. Команда приїжджає в обумовлений час, а маршрут розробляється так, щоб на дорозі було менше пробок. Ціни прийнятні, а для постійних клієнтів передбачені знижки.

Ось що враховується під час розрахунку вартості:

 • тип вантажного автомобіля;
 • кількість задіяних людей;
 • загальний час роботи;
 • спуск/підйом вантажу без ліфта;
 • збирання/розбирання меблів;
 • пакувальні матеріали.

Більш детально з тарифами перевезення речей у Києві можна ознайомитись на сайті.